Ordinační hodiny

PONDĚLÍ:
7:00 - 15:00 (pouze sestra)
ÚTERÝ:
7:00 - 12:30, 13:00 - 16:00
STŘEDA:
7:00 - 12:30, 13:00 - 17:00
ČTVRTEK:
-- ordinace Příšovice --
PÁTEK:
7:00 - 13:00 (13:00 - 14:00 administrativa)

Aktuality

 

OPĚT ORDINUJEME DLE  ORDINAČNÍCH HODIN PO PŘEDCHOZÍM  TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ NEBO MŮŽETE K OBJEDNÁNÍ VYUŽÍT EMAIL  

 

Omlouváme se všem našim klientům za obtížný telefonický kontakt v důsledku přetížení telefonních linek. Zájem pacientů převyšuje naše kapacity, a proto Vás žádáme o zaslání Vašich požadavků emailem, v nejbližším možném termínu se Vám ozveme.

 

Vážení  pacienti,

od 13.12.2017 lze zaslat recept též elektronickou cestou.

K zaslání je nutné. správná emailová adresa

                              aktuální tel. číslo

Je také potřeba tiskárna, na které si kod můžete   vytisknout a nebo chytrý telefon, kam si kod  stáhnete

S takto získaným kodem,který obsahuje vše potřebné včetně razítka a podpisu Vám bude v lékárně lék vydán .

 

 

 

  

                              

 

 

 

Přejít na: ordinace Příšovice holcicka 1

O nás

MUDr. Marie Mattauchová

Absolvovala Fakultu dětského lékařství UK v Praze (dnes II. LF UK Praha) v roce 1988, zpočátku pracovala jako dětská lékařka na dětském oddělení MMN Jilemnice, v roce 1992 složila atestaci z pediatrie. Později krátce vykonávala praktickou lékařku pro děti a dorost v Semilech. Po mateřské dovolené začala pracovat jako alergolog a klinický imunolog v Semilech a složila specializační atestaci z téhož oboru v roce 1996. Od roku 1996 do roku 2001 v Semilech pracovala jako alergolog a klinický imunolog ve své privátní ordinaci, od září 2002 táž ordinace přesídlila do Jablonce nad Nisou, kde Marie Mattauchová pracuje jako alergolog dodnes. Od roku 2013 se zpět vrátila ke svému původnímu oboru a pracuje ještě jako praktická lékařka pro děti a dorost v Příšovicích.

Je členkou ČLK, České společnosti alergologie a klinické imunologie, členkou Společnosti dětské pneumologie, Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost a České pediatrické společnosti. Z alergologické problematiky se nejvíce zajímá o dětskou pneumologii- absolvovala několikaměsíční stáž na Pediatrické klinice FN Motol, dále o aerobiologii a pylovou alergii. Pravidelně se účastní jako aktivní i pasivní účastník odborných akcí a kongresů. Od roku 2014 je držitelkou diplomu celoživotního vzdělávání České lékařské komory.

Alena Zachovalová

Vystudovala nástavbový obor porodní asistentka a specializovala se jako sestra na operačním sále.Praxe v nemocnici Mladá Boleslav a Jablonec n. N. Od roku 2001 pracuje v alergologické ambulanci. Sestra s registrací.Je členkou ČSAKI - sekce sester. Absolvovala certifikovaný kurz – Specifická ošetřovatelská péče o pacienty s alergickými a dalšími imunopatologickými stavy.

Jana Mařasová

Absolvovala střední zdravotnickou školu a po maturitě nastoupila na interní oddělení v Turnově. Od roku 1994 pracovala 21 let u alergologa a pediatra MUDr . Černého. Je registrována v oboru všeobecná sestra, absolventka certifikovaného kurzu se specializací alergologie a imunologie.

Ordinace alergologie a klinické imunologie